Konkurs pėr regjistrim nė Gjimnazin privat “Drita”

Nė Gjimnazin “Drita” me dt. 13.11.2013  ishte I ftuar Prof. Ahmet Osja nga Shkodra, ku mbajti ligjeratė pėr nxėnėsit e shkollės tonė  me temen: “Rėndėsia e potencialeve dhe resurseve tė rajonit tė  Shkodres, Anės sė Malit dhe Ulqinit”.

Gjimnazi privat “Drita” shpall konkurs pėr regjistrimin e nxėnėsve nė kėte  institucion nga  dt. 16. 06.2014 e nė vijim.

Lajmrojmė se  tė gjithė tė interesuarit mund tė bėjnė dorėzimin e dokumentacionit pėr regjistrim, ēdo ditė pune, nė godinėn e re tė  Gjimnazit “Drita” nga ora 09: 00 deri nė orėn 13:00.

Nxėnėsit tė cilėt dėshirojnė tė regjistrohen  duhet tė dorėzojnė  kėtė dokumentacion:

-          Kėrkesė drejtuar institucionit

-          Certifikatėn e lindjes

-          Dėftesat e shkollės fillore pėr vitet  VII, VIII, IX

Kontakt:

Cel. 069 017 135

        069 030 137

E mail: gjimnazidrita@t-com.me

Web: www.gjimnazidrita.com