Ekskursionet

 

Njė ndėr pikat mė tė rėnėsishme qė ka vėmendje tė posaēme nė shkollėn tonė ėshtė organizimi i ekskursioneve qoftė atyre tė planifikuara me plan dhe program qoftė edhe jashtė

Ēdo vit organizohen ekskursionet njėditore tė cilėt janė pjesė e planit dhe programit mėsimor por edhe ekskursione tjera. Paashtu organizimi i ekskursionit tė maturės ėshtė moment i rėndėsishėm. .